Content Management System - CMS

System zarządzania treścią - (ang. Content Management System - CMS) jest zaawansowanym serwisem dynamicznym. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym poprzez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły. Edytowalne są wszystkie części serwisu, poprzez edycje, dodawanie oraz usuwanie danych reprezentujących teksty oraz fotografię. Formularze do wprowadzania lub poźniejszej edycji tekstów są wyposażone w wizualne edytory (podobne do tych w popularnych edytorach tekstów), przez co formatowanie tekstu odbywa się w sposób intuicyjny.

Przykłady realizacji:

Środowiskowy Dom Samopomocy w Nakle nad Notecią.

Serwis jest wyposażony w aplikację umożliwiającą zarządzanie treścią serwisu poprzez: edycje tekstów, dodawanie nowych tekstów w dziale aktualności oraz dodawanie zdjęć z opisami do galerii i wszystkich podstron.

Technologia: PHP/MySql/Html/CSS/JavaScript

  MGOK im. K. Prillowej w Kcyni.

Serwis jest wyposażony w aplikację umożliwjającą zarządzanie treścią serwisu poprzez: edycję tekstów, dodawanie nowych tekstów w dziale aktualności oraz dodawanie zdjęć z opisami do galerii i wszystkich podstron. W dziale kalendarium, automat samoczynnie usuwa zdezaktualizowane zapowiedzi.

Technologia: PHP/MySql/Html/CSS/JavaScript

  Kcynia - serwis informacyjny.

Przykład rozbudowanego CMS-u - zaawansowanego systemu do zarządzania treścią serwisu, przez wielu użytkowników.

Technologia: PHP/MySql/Html/CSS/JavaScript