Serwis dynamiczny

Serwis zawartością podobny do dużego serwisu statycznego, ale zawiera więcej informacji. Różni się od niego językiem pisania stron i przechowywaniem ich w bazie danych. Dzięki temu można tworzyć ciekawsze i pełniejsze reprezentacje danych, generowane w postaci dynamicznie zmieniających się stron. Użytkownik odczuwa interaktywność serwisu, przez co korzystanie z niego staje się dla niego ciekawsze i wygodniejsze. Tego typu serwis jest idealny dla firm, które chcą zaprezentować np.: katalog swoich produktów, cennik towarów i usług oraz często aktualizują swoje serwisy.

Przykłady realizacji:

Biuro Obsługi Projektów Europejskich EUROPROGRES

Panel administracyjny umożliwia administratorowi edytować tematy, daty oraz miejsca szkoleń. Użytkownik ma możliwość poprzez formularze zgłosić udział w szkoleniu, zaproponować szkolenie oraz zapisać się na listę mailingową.

Technologia: PHP/MySql/Html/CSS/JavaScript

  Serwis wykonany dla dystrybutora usług telefonicznych oraz internetowych POLONIACALL

Administrator serwisu z poziomu przeglądarki internetowej, ma wgląd w składane zamówienia oraz zapytania, ma możliwość zarządzania nimi.

Technologia: PHP/MySql/Html/CSS/JavaScript

  Centrum Remontowo - Wykończeniowe Manna w Bydgoszczy.

Serwis wyposażony w katalog, cennik produktów oraz aplikację umożliwiającą edycję danych reprezentujących dane produktów, ceny itp. Moduł do zarządzania treścią działów. Administrator z poziomu przeglądarki internetowej zarządza zamówieniami oraz danymi klientów.

Technologia: PHP/MySql/Html/CSS/JavaScript

  Zakaład Pracy Chronionej PAŁUKI. Serwis jednego z największych producentów wyrobów garmażeryjnych w kraju.

Serwis jest wyposażony w katalog produktów(oparty o bazę danych), co umożliwia łatwe zarządzanie oraz prezentację oferty handlowej firmy.

Technologia: PHP/MySql/Html/CSS/JavaScript

  Serwis dostawcy usług internetowych OLLNET.

Administrator po zalogowaniu w bardzo łatwy sposób dodaje do katalogów pilki instalacyjne sterowników oraz darmowych aplikacji, automat poprzez listowanie katalogów wyświetla nazwę pliku jego wielkość oraz link umożliwiający, zapisanie pilku na komputerze użytkownika. Dział aktualności aktualizowany poprzez pilki tekstowe. Dostęp do bogatej statystyki odwiedzin.

Technologia: PHP/MySql/Html/CSS/JavaScript

  Serwis internetowy dla producenta parkietu.

Wyposażaony w bogaty katalog oraz cennik produktów, wraz z prezentacją wykonanych realizacji. Wbudowane formularze umożliwiają składanie zamówienia.

Technologia: PHP/MySql/Html/CSS/JavaScript